Lista Sędziów Komisji Sędziowskiej Mazowieckiego ZPN
Delegatura Ciechanów

Stan na dzień 27.07.2021 r.

Top Amator A

1

Radosław

Trochimiuk

1982

 

Asystentka Szczebla Centralnego Kobiet

1

Plewniak

Aleksandra

1995

 

III Liga

1

Gwiazda

Paweł

1992

 

Asystenci Mazowieccy z uprawnieniami III ligi

1

Piotr

Falencki

1985

2

Zając

Piotr

1998

 

 Obserwatorzy III Ligi

1

Kownacki

Dariusz

 

IV Liga

1

Falencki

Marcin

1980

2

Mikołajewski

Jakub

2000

3

Pałaszewski

Piotr

1998

 

Asystenci Mazowieccy z uprawnieniami IV ligi

1

Jakub

Weselak

1988

Obserwatorzy IV ligi

1

Sadowski

Zdzisław

2

Sieński

Jan

 

Liga Okręgowa

1

Beczak

Adrian

1995

2

Braun

Karol

1982

3

Choromański

Mariusz

1990

4

Dzwonkowski

Piotr

1985

5

Grabowski

Mariusz

1976

6

Gwiazda

Wojciech

1992

7

Klimowski

Dawid

1999

8

Maciak

Paweł

1987

9

Makowiecki

Radosław

1989

10

Mostek

Maciej

1981

11

Ossowski

Czarek 

1978

12

Pydyn

Adrian

1996

13

Rachuba

Dawid

1996

14

Rychlewski

Karol

1995

15

Sekuna

Kamil

1986

16

Siemionko

Tadeusz

1981

17

Smacki

Ursyn

1986

18

Weselak

Jakub

1988

19

Zając

Piotr

1998

 

Obserwatorzy Okręgowi

1

Powałka

Robert

2

Falencki

Marcin

3

Mostek

Maciej

 

A Klasa

1

Brzostek

Mateusz

 

2

Dąbrowski

Mariusz

1980

3

Dobkowski

Arkadiusz

1995

4

Falencki

Piotr

1985

5

Fąderski

Sławomir

1990

6

Gołębiewski

Sławomir

1977

7

Grabowski

Bartosz

2001

8

Kaczmarczyk

Szymon

1998

9

Kalkowski

Mateusz

2002

10

Kołakowski

Fabian

2003

11

Komorowski

Kamil

1988

12

Komorowski

Mariusz

1988

13

Kowalkowski

Daniel

1979

14

Michalski

Jacek

2002

15

Olszewski

Mariusz

1986

16

Osiński

Tomasz

1978

17

Powałka

Robert

1969

18

Ryfa

Łukasz

1984

19

Sadowski

Zdzisław

1967

20

Szwejkowski

Dawid

1996

21

Staszkiewicz

Radosław

1985

22

Wargulewski

Arkadiusz

1990

23

Wąsowski

Andrzej

1987

24

Wieczorek

Krzysztof

1973

 

B Klasa

1

Kaczorek

Adrian

2003

2

Kalkowski

Mateusz

2002

3

Krupiński

Błażej

 

4

Miksza

Dawid

2002

5

Nowotczyński

Witold

1962

6

Plewniak

Aleksandra

1995

7

Różański

Daniel

1991

8

Starecki

Sławomir

1961

9

Tkaczyk

Łukasz

1999

10

Wasiak

Kacper

 

11

Wąsowski

Adam

1981

12

Witkowski

Bartosz

1985

13

Zawieska

Paweł

 

 

Asystenci Okręgowi

1

Andryszczak

Andrzej

1962

2

Murawski

Piotr

1955

3

Ruzicki

Zdzisław

1959

4

Sieński

Jan

1962

 

Ekstraklasa Futsalu

1

Gwiazda

Paweł

1992

 

Top Amator B Futsalu

1

Pałaszewski

Piotr

1998

 

Sędziowie Próbni

1

Brzozowski

Mateusz

1996

2

Dembowska

Małgorzata

2000

3

Dworecki

Olaf

2004

4

Dzięgielewski

Mateusz

2004

5

Kaszuba

Hubert

2002

6

Kowalski

Gracjan

2004

7

Nieradka

Miłosz

.

9

Płoska

Klaudia

.

10

Rybiński

Kamil

1996

11

Rzymowska

Dominika

.

12

Sobotka

Marta

2002

13

Świderski

Marcin

1994

14

Ulatowski

Klaudiusz

2002

15

Zdrojewski

Bartłomiej

.

 

Pozostali

 

1

Białas

Stanisław

2

Bucholc

Roman

3

Chrzczon

Wiesław

4

Ciarciński

Piotr

5

Ciurysek

Ryszard

6

Dąbrowski

Jan

7

Drozdowski

Zbigniew

8

Głowacki

Mariusz

9

Grabowski

Radosław

10

Grzeszczak

Mieczysław

11

Jarząbek

Wiesław

12

Kłosowski

Wojciech

13

Krajewski

Jakub

14

Krzyżanowski

Ryszard

15

Lesiński

Mirosław

16

Majewski

Walerian

17

Mikołajewski

Kazimierz

18

Mikołajewski

Marek

19

Nerek

Jacek

20

Prusinowski

Marek

21

Sontowski

Jan

22

Trochimiuk

Waldemar

23

Waś

Tadeusz

24

Wojkowski

Zygmunt